Skip to main content
hing üks mägi mees universum lumi tähed kuu

Minust

Minust, see jutt võib olla ka Sinust. Sündisin siia ilma nagu iga teine laps, küll pisut enneaegselt aga mis sest ikka. Lapsepõlves oli erinevaid aegu, mis ei meenu mulle praegu. Olen tänulik Emale-Isale ja Elule endale, tänulik kõigile keda tunnen. Tänulik Sinule, keda veel ei tunne aga tegelt tean ja tunnen. Tänulik kõigile sündmustele, kogemustele, teadmistele ja tunnetele.

Hingeline huvi on mul alati olnud, seni kuni mäletan. Raamatuid tavaliselt ei loe aga huvitanud on vaimsusega seotud kirjandus. Raamatutega on olnud seni nii, et algul loed ja esmapilgul tundub huvitav aga mõningase lehitsemise järel huvi tavaliselt vaibub ja sinna see lugemine enamasti jääb. Suures osas olen kuulanud ja vaadelnud teisi, ise suurt sõna võtmata. Selline silmast – silma informatsiooni, energiate vahetus on omasema lahendusena paistnud.

Olin seni ka suht tagasihodlik, oma päris arvamuse ja mõtemaailma avaldamise osas, näilise kaitsva maski tagant polnud korralikult välja kasvanud. Hirm teatud asjade ees, kas mind aksepteeritakse sellisena, nagu olen? Puudus täielik enese armastus, iga olukorra aksepteerimine sellisena, nagu see on.

Olen see kes olen, olen tõene, olen aus, olen ise. Olen kergus, olen vaikus, olen rahu. Avardun ja avanen hetkega, lastes lahti kõigest. Kogen ja arenen täiuses, mille osa ise ka olen. Pole olemas erinevaid aegu, elades siin ja praegu. Elan tänutundes ja armastuses. Elan äratundmises, kus kõik on üks, elan valguses.

Ühendus ei hooli maal kirja pandud seadustest. Su hing tõmmatakse kohta, kuhu ta kuulub.

— Tundmatu

[TABS_R id=5042]
 
Tänutundes – Armastuses – Valguses
Elus Inimene – Marko VeidePostitused

  •