Tingimused

E-poe tingimused

E-poe tingimused kehtivad HingeTee veebilehelt soovitut ostes. Hinnad on märgitud toodete juures, hinnale võib lisanduda saatekulu, selle tasu sõltub ostja asukohast, kättetoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse tellimuse vormistamisel, saadetise valiku juures.

Teave kauba kohta on esitatud vahetult kauba juures. Tellimiseks lisada soovitud tooted ostukorvi ja minna ostukorvist edasi maksma või kohe maksma lingile vajutades, tellimuse vormistamiseks täita nõutud andmeväljad ning valida ka sobiv kohaletoimetamise viis. Järgnevalt kuvatakse tasu suurus kokku, mille saab teostada otse pangalingi kaudu või sularaha puhul, tasudes kauba eest kätetoimetamisel.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või mõnel muul põhjusel, teavitame sellest ostjat ning tagastatame tasutud raha (sh kättetoimetamise kulud) esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Kui kaup on laos, jõuavad Eestisisesed saadetised üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3 – 7 tööpäevaga, alates tellimuse esitamisese hetkest. E-pood ei saa vastutada puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

E-poe tingimustega nõustudes, nõustute ka meie privaatsustingimustega

Tellimusest taganemine

Pärast tellimuse kätte saamist on ostjal õigus e-poest tellitust taganeda 14 päeva jooksul, 14 päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud toodet kasutada muul viisil kui selle olemuse, omaduste ja toimimise veendumiseks. Kui toodet on kasutatud muuks otstarbeks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on õigus alandada tagastatava tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kontakt

E-poega seotud küsimuste korral võtke palun ühendust info@hingetee.ee
 
Tänu ja armastusega,
HingeTee