Vaid su oma süda teab
Tervis

Vaid su oma süda teab

Sinu ravim kõigele peitub sinu enda südames, tuksumas ja sosistamas sulle saladusi, et lahendada mõistatusi ja avada saladusi. Palju ja paljud siin maailmas püüavad sind eemale tõmmata su enda hinnaliseimast varast, paljud püüavad sind kõhklema panna selles, mis kostub nii vaiksel häälel sinu enda südamest. Sinu vaba hinge ei osata veel hinnata, sinu sisemine tuli hirmutab inimesi, sest nad ise ei ole leidnud endast julgust olla; olla see, kes nad päriselt ja tõeliselt on, olla vabad järgima omaenda südant. Sinu sisemine leek hirmutab, sest see on nii puhas oma piiritus väes; sa järgid iseenda sisemist kompassi, sa ei sõltu teistest, sul on iseendas olemas kõik, mida sa vajad ja see hirmutab inimesi… Ja nad püüavad sind endas kahtlema panna, ja nad püüavad sind enda teelt eemale meelitada näidates sulle ‘tõendeid’ kõige selle vastu millesse sa usud. Kuid ära kuula neid, ära kuula kedagi ega midagi peale omaenda südame.

Sa juba tead sügaval enda sees mis on sulle õige, kuhu suunas sa oma laeva juhid, su süda kannab endas kogemusi ületamaks kõige tormisemaid ookeane, su süda hoiab endas salakaarte, et jõuda täpselt sinna kus on sinu saatus. Sa ei peagi teadma mis ootab ees, sa tead, et su süda ei juhata sind eales hukatusse, su süda toimib vaid sinu nimel, juhatades sind läbi segaste aegade, õrnalt suigutades sind läbi tormide ja läbi sügava vaikuse.

Sinus voolab iidne tarkus, sa oled templiks lõputule armastusele ja igavikulisele Olemusele. Sinu soontes voolavad kõigi aegade tarkused, sinu keha sisaldab Universumi saladusi. Sa oled müsteerium müsteeriumis, avaldumas vaikselt iseendale, avaldumas vaikselt maailmale, et jagada enda ravimit, et jagada enda armastust ja igavikulisust.

Usalda ennast. Usalda seda, mis sinus voolab; usalda seda, mis sinus tuksub; usalda seda, mis sinus nii meloodiliselt kõlama on jäänud. Usalda oma südant.

 

Tänu ja armastusega,
HingeTee

< EELMISELE LEHELE

Vaid su oma süda teab PDF