Terviklik-Eesti, Mets, Lumi, Loodus, Ühtne Elu
Tervis

Terviklik Eesti

Rahvas ühendub ja toetab üksteist. Uus, suur hulk inimesi on teadvustanud, et käesolev süsteem ei toimi, konkurentsi mõtteviis on muutunud koostööks – inimesed on ühinenud ning julgevad kanda looduse kaitsmise ideed, ja selle nimel ka tegutseda!

Rahvas on äratanud laviini, mis antud hetkest loob uusi vajalikke muutusi inimkonna arengus meie endi ja meie maa tervise heaks. Võimsate laulude, ühiste soovide ning unistuste kaudu on käivitunud lahvatav jõud, mis nüüdsest veel enam tugevdab valguse võrgustikku üle maakera ning mille tulemusel innustume veel rohkem tegutsema, andma endast KÕIK, olles samal ajal täielikult vabad ja hoitud, elus ja terved! Me oleme säravad valguskandjad (loojad), meid on palju ja seda kogenud inimesi tuleb iga hetkega juurde.

Üha rohkem inimesi küsib endalt küsimusi, mis paneb nad uuesti märkama ja ärkama, et elu on rohkem kui silmale nähtav maailm – elu on tervik ja me oleme kõigega seotud. Tekib ühendus inimeste hingede ja looduse vahel ning rahvas mõistab, et mets on meie hing ja tervis! Sellest sündis vastutustunne oma metsa ja maa ees, sellest sündis valgustumine, tegutsemine, ühendumine ja uus hingamine.

Positiivseid muutusi kõigi inimeste suhtumises ning valikutes, mis viivad üheskoos jätkusuutlikule ja hoolivale ühiskonnale ning elulaadile, milles kõik elava looduse liikmed tunnevad ennast terviku, väärtustatud ja hoolega hoitud osana.

Me armastame ennast ja oma maad, kõik ongi päriselt üks.

 
Tänu ja armastusega,
Hingetee
 
< EELMISELE LEHELE

Terviklik Eesti PDF