Tervis

Unistuste elu

Julgeme elada elu. Kuidas ära tunda unistuste elu? See on ilmselt see mida sisimas soovime teha, mida tehes tunneme ennast alati hästi aga samas võib see olla esmapilgul hirmutav kuna nõuab enese ületust.

See võib olla midagi meie jaoks sedavõrd lihtsat ja loomulikku, midagi millega tegeleksime suurema osa oma ajast. Selline töö mida tehes me ei väsi seda tehes ja teeksime seda aina veel ja veel. Seda tehes teeme head endale ja endale head tehes, teeme head teistele.

Elades teiste mõjutuste ja soovide väljas, elame kellegi teise elu. Teiste elu elades väsime kiiremini, see töö või tegevus ei paku meile sisemist rahu ega rahuldust. Ise me teame, et peaksime tegema miskit muud aga miski muu hoiab meid tegemast miskit uut. Uus ja huvitav on kogu elu, elu teostamata teos on meie endi peos.

Võtame kinni võimalusest teostada oma sisemised soovid, nendest millest me tõesti hoolime. Elu on seiklus, elu on päike, oled sa suur või oled sa väike. Unistused on mõeldud teoks tegemiseks, hakkame oma unistuste elu elama kohe, kohe on tõene ja õige aeg meie jaoks!

 

Oskame võtta, oskame anda, oskame minna mere randa.
Võtame mereranda soove, mida kõige väes me loome.
Paneme sinna sisse tahet, kasvõi taevast sajab rahet.
Oleme siin ja oleme seal, oleme maa ja taeva lael.
Eluveel end laseme kanda, teisik elud ära anda.
Nüüd käsivarsi sirutame, varbaid liivas sudistame.

 
Tänu ja armastusega,
Hingetee
 
< EELMISELE LEHELE

Unistuste elu PDF