Alustame algusest, Laps, sisemine laps, põhjapõder, lumi, jäine tee, päikeseloojang
Tervis

Alustame algusest

Kui me tahame midagi uut, midagi teistsugust siis alustame iseendast, alustame algusest. Teeme midagi teisiti kui varem, pole paremat aega kui praegu. Praegu on õige aeg ja tea, et oleme alati hoitud. Oleme enda vastu ausad, oleme enda vastu head. Ma ei saa öelda, et teeme seda või teist ja siis juhtub nii. Ma saan öelda, et mis me oleme või ei ole, on kinni me usus, on kinni me peas ja ma ei räägi siin religioosest usust.

Tõeline usk on täiuslik, temas sisaldub kõik vajalik.

Kui keegi arvab, et väljapääsu pole, siis seda polegi, muuda oma mõtet ja väljapääs on olemas. Hoolitseme enda eest, peseme puhtaks oma aegunud mõttemustrid meist endist, peseme maha oma iganenud arusaamad elust.

Oled kui voolav vesi, mis kunagi ei peatu, oled veatu.

Ärme muretse maailma asjade pärast, ka mina olen seda teinud ja ositi teen veel praegu, vaid muudame oma uskumusi. Uskumused töötavad seni, kuni omaks võetud uskumusi usume, nagu muretsemine oleks meile kuidagi hea ja kasulik. Milleks jätkuvalt uskuda negatiivset, kui me ise saame seda muuta. Muudame oma uskumuste programme. Näiteks: ma ei muretse enam, ma hoopis hoolin ja loon seda armastavat maailma.

Andestamine on kui looduslik ravim, sinu isiklik südamerahu.

Kas usume, et oleme õnne väärilised? Meil on valiku vabadus, laseme ja lubame positiivsed uskumused oma elu. Me oleme õnnest, õnne kaugusel. Õnn on meist, meie kaugusel. Nii lähedal või kaugel me üksteisest olemegi. Kui oleme olemas, on ka õnn meie jaoks olemas. Näiteks: Ma luban oma ellu õnne, ma olen õnnelik, ma olen õnn.

Tee midagi head, ilma, et eeldaksid midagi tagasi.

Kas igatsed olla armastatud, olla armastus. Me otsime, oleme rahutud senikaua, kuni leiame selle, mille otsinguil me oleme. Mis oleks, kui meil polegi vaja midagi otsida, ega leida. Kõik on juba olemas, sa oledki see kõik, millest oled unistanud, millest oled puudust tundnud. See mis sa otsid on kõkjal, sinu sees ja su ümber. Pole eraldi sisemist, pole eraldi välimist maailma. Siin ja praegu pole olematut olemas.

On kõik mis on, kõik mis on, on kõik.

Kus kohast siis alustada? Alustame algusest, selle elu algusest, alustame oma lapsepõlvest. Kui keegi saab siis saad ka sina ja saan ka mina.

Alustame sisemise lapse südamest, elu algusest, päikese valgusest.

 

Ilusat tänast!

 

Tänu ja armastusega,
Hingetee

< EELMISELE LEHELE

Alustame algusest PDF