imelised unistused kolm maad linnud puud valge
Tervis

Imelised unistused

Elame imelisel ajal ja kõik see imeline on siinsamas, meile kõigile koheselt kättesaadav. Iga hetk on võimalik olla vaba, olenemata meie seisunditest või tekkinud olukordadest. Me hingame sisse elu, hingame seda imelist elu iga meie rakuga ja me sünnime iga hetk aina uuesti ja uuesti. Iga hingetõmbega me täidame oma kehad uuega ja laseme minna vanal. Täidame kõik oma meeled puhta valgusega ja aktiveerime meie säravpuhta algse ning ajatu vormi.

Aega on meil lõputult aga tegutseme kohe, et antud füüsilise elu lõpedes ei oleks põhjust kahetsemisteks. Aeg on alati liikumises, kõik on uus. Tõene aeg on hetkes, selles samas hetkes. Võtame maha kõik isiklikud blokeeringud ja tõuseme sageduses. Teeme seda mis meeldib, teeme head nii palju kui antud hetkel oskame ja suudame. Iga heategu on kingitus sulle endale kui ka kogu ilmale suurele. Täidame kogu keha, kogu ruumi ja kogu maa puhta armastusega. Aeg ei saa otsa, otsa saab vaid see füüsis, see keha. Heas, toetavas energias on ka meie kehad võimelised kauem elama, tervelt ja hästi elama.

Teeme teoks oma unistused! proovime, usume, usldame, täname ja oleme need kes me oleme. Me oleme võimsad, oleme imelised. Võtame aega endaga tutvumiseks, eneses olemiseks. Me oleme elu ja reaalsuse loojad, rõõmu ja rahu maaletoojad. Oleme säravad energia allikad, siirad, puhtad, tõesed olevused. Anname sellele kõigele loa, anname unistustele loa täituda. Unistused on meie võimalikud reaalsused. Toidame ja hoiame elavana oma unistusi, et nad saaksid realiseeruda meie reaalsusteks! Unistame suurelt, nii suurerlt kui suudame. Unistame imeliselt, unistame kõikvõimsalt!

 
Tänu ja armastusega,
Hingetee
 
< EELMISELE LEHELE

Imelised unistused PDF