Maa taevas vesi muudatuste teel
Tervis

Muudatuste teel

Kui tihti me muudame oma seisukohti, tõekspidamisi, maailmapilti kuna meiega resoneerub just see uus. Ärme hoia vanast süsteemist küüntega enam kinni. Laseme muudatustel toimuda just siis kui vaja ja me leiame selleks õige aja, oleme süsteemivabaks loodud. Aega on olnud meil piisavalt enese ja teiste pettusteks, aeg näib olema muudatusteks ja tegutsemisteks uutes, kõrgemates vibratsioonides, meie uutes tõdedes. Muudatused viivad meid lähemale oma tõelisele rajale ja isegi valesid teeradu pole tegelikult olemas, ka need toovad meid tagasi juurte juurde.

Taimed kasvavad ja ka nemad muutuvad nii sisemiselt kui välimiselt aina täiuslikemaks täiusteks oma täiuses. Taimed on seotud konktreetsete asukohtadega aga meil on võimalik korrastada lisaks sisemistele tingimustele ka oma väliseid tingimusi. Kui toetav on meie keskond, kas see toetab kasvu või just piirab selle avardumist, meie algolemuse avaldumist selle algsel, puutumata, puhtal kujul.

Oleme ise loomulikud, pingete vabad ja laseme muudatustel toimuda samadel alustel. Muudatused meie kehas, meie tegudes, meie olekus tähendavad meie sisemist tärkamist, olemise märkamist, algolemuse taas ärkamist. Meie kasvud on meie teha, need koos me füüsis ja eeter kehad. Laseme vabaks ja naudime seda elutantsu mida pakub meile see imeline ja külluslik elu. Toome ellu kõik oma päris unistused, päris teod, mis kutsuvad täiuslikke tegusid tegema. Me saame siin teha kõike, valime teha head!

Raputame ennast vabaks ebaloomulikel mustritel ja laseme loomulikel olekutel täielikult avalduda. Särame muudatuste ajal ja ka neile eelnenud, järgnenud momentidel. Sisemist valgust ja sära ma soovin meile nüüd täna. Elame tingimusteta elu. Laseme elul, loodul, kogu elaval voolata loomulikul, naturaalsel viisil just sellisena nagu ta on. Meie rajad on just ka nii kitsad või laiad kui väikse või suurena me nad oma ellu julgeme lubada. Lubame ellu kõik muudatused mis on kooskõlas meiega, elava loodusega, kogu looduga.

Muudatuste teel me kõnnime taeval, kõnnime maal ja veel, kõnnime veel ja veel sel aegumatul eluteel, oleme hingega hingeteel.

 
Tänu ja armastusega,
Hingetee
 
< EELMISELE LEHELE

Muudatuste teel PDF