Oleme need, keda pole, Mandala
Tervis

Oleme Need

Kas oleme kõrvale vaatajad ja edasi liikujad, või oleme need, kes seisatavad ja vaatavad, kas oleme need, kes toetavad ja hoiavad, kes puudutavad, kes aitavad? Mis ajendab meid eemalduma, keerama pilgu, vaatama mujale. Kas soovime läbi vaadata, vaadata läbi kõigist kihtidest, kõigest või soovime oma harjumupärases, oma mugavustsoonis jätkata?

Me ise teame, milleks me võimelised oleme. Me teame, kes me oleme. Isegi kui oleme hetkel need, kes viskavad pilgud kõrvale, selle asemel, et vaadata, näha ja tunnetada. Muutuseks, kasvamiseks, arenguks, on hetked praeguses. Need hetked, kui on soov kõrvale vaadata, need hetked on kasvamise proovikivid, meile endile. Tulgem välja, tulgem välja, vaadakem silmadesse, rääkimaks iseendi ja teistega, olemaks üksteisele olemas.

Vahel me ei räägi südamest aga hea on uuesti siis meelde tuletada, uuesti siis oma keskmega joonduda, eriti kui oleme öelnud midagi soovimatut. Kõike on võimalik heastada, kõike on võimalik taastada. Sõnadega sillutame tee. Samas see ongi pilk iseendast eemale ja tagasi. Saame aru, et oleme olnud sellises, olnud seal. Juhul, kui oma kogemus on olemas, siis me ei kritiseeri, kes on sarnast kogemas. Saame avaldada oma, saame toetada, saame olemas olla, saame julgustada.

Kes me siis oleme, kui me pole enam need ja kas mängime seda mängu edasi, või mis mängu me siis mängime? Elu olukorrad lasevad kogeda, nad justkui õpetavad, ilma sõnadeta. Sõnadeta õpe ehk kogetu, läbikogetud tunnetus, tunnetus, asjade olemus. Tõeline olemus, elu rikastav kogemus. Kui me pidevalt matkime siis kaob meie loovus. Loovus ongi elu, ongi kohalolu, tehes parasjagu just seda, mida tegemas oled. Ilma kohaloluta ei saa tulla loovus looma.

Oleme raamidest välja astujad, oleme loovad uuendajad, oleme märkajad. Me ei ole müüdavad, meil on alles me hinged. Me elame rahus, me elame vaikuses. Oleme harmoonias iseendaga, oleme harmoonias eluga. Oleme tänutundes, oleme armastuses, oleme valguses. Oleme need, kes seisatavad ja vaatavad läbi kõigist kihtidest, kõigest. Oleme need, keda pole.
 
Tänu ja armastusega,
HingeTee

< EELMISELE LEHELE

Oleme Need PDF