Tõeline sinus, naine, linnud, liblikad
Tervis

Tõeline Sinus

Sa otsid seda, mis on tõeline. Sa otsid seda, mis on päris ja mis on nii ehe sinu enda südames. Sa ei lepi vähemaga, sa ei ole valmis loobuma sellest ei ühegi lihtsama võimaluse nimel.

Sa tead, et su elu ei omaks mitte mingisugust tähendust kui sa elaksid teiste poolt seatud piirides ja reeglites. Sa tead, et sa ei tunneks kunagi tõelist elu endas voolamas leppides elamisega teiste poolt seatud normides.

Sa otsid, sest sa tunned seda endas. Sa otsid, sest sa tead sügaval enda olemuses, et mitte miski muu ei ole võimeline sind täitma. Sa otsid ja sa tead, et sa leiad.

Sa tead, et üks päev sa võid seista, räsituna sellest retkest… Kuid elu pulbitseb nii tõeliselt sinu soontes, süda laulmas rõõmust. Sa oled täielikult hüpanud ellu ja lubanud sel end juhtida, sa oled üleni kastetud elumerre ja kogenud oma enda elukirge sind loksutamas.

Sa tead, et üks päev sa võid seista, omamata väliseid prestiiže, rikkusi ja auhindasid… Kuid su hing on täidetud küllusega, mida väline maailm pole eales võimeline kompenseerima.

Ükskõik kui mööda või valesti teiste jaoks kuid sa oled alati laulnud enda laulu. Ükskõik kui veidralt või ebanormaalselt ühiskonna silmis kuid sa oled alati tantsinud enda tantsu.

Sa tead, et üks päev sa seisad sirge seljaga ja ei pea kellelegi mitte midagi tõestama… Sest sa elad! Sa elad nii sügavalt kooskõlas oma hingega, et sul puudub vajadus selgitada, põhjendada ja tõestada. Sa elad! Sa oled nii elus, et su süda pulbitseb armastusest ja elurõõmust valmis seda jagama terve maailmaga.

Sa otsid. Ja sa leiad! Me alati leiame.
 
Tänu ja armastusega,
HingeTee

< EELMISELE LEHELE

Tõeline Sinus PDF