Saame kokku mees naine taevas tähed vesi
Tervis

Saame kokku

Ükshetk märkad, et sa usaldad. On tühjus ja sa justkui oleksid üksi aga kogu maailm on sinuga. Oleme tulnud muutma maailma läbi iseenda. Saada kokku iseendaga, on saada kokku selle maailmaga, on saada kokku kogu universumiga. Pole vahet kui suurt või väikest mõõtu tegeleasega me parasjagu kokku puutume, sealt peegeldub meile me enda maailm, me ise. Saame kokku, hoiame kokku ja ärme jää üksteisele võõraks.

Sisemise rõõmuga võtame vastu selle, mis on. Me oleme koos just nendega, kellega meil parasjagu vaja. Me ise aga määrame oma tulevase käekäigu, iga meie mõtte ja teoga, selles praeguses hetkes. Muudame miskit kui tunneme vajadust, näiteks kellega ja kus me oma aega veedame. Liigume inimeste poole, kes meid toetavad, kes toovad meis esile, me ehtsa naeratuse, me ehtsa rõõmu, me algse põhiolemuse. Avastame uusi kohti, uusi inimesi, teretame neid, naeratame iseendile ja neile. Iga inimene õpetab meile just seda, mida konkreetselt meil on vaja. Me oleme üksteise õpetajad ja õpilased. Oleme sama pilli erinevad keeled, meis on sama säde, sama valgus.

Armasta ennast sellisena nagu sa oled ja sa armastad seda elu just sellisena, nagu see on. Kõige suurem kingitus mida saame endale teha, on olla ausad, on olla me ise. Meil pole midagi varjata, kõik on nähtav. Iga päev on uus päev, uus algus, uus elu. Eneseusk, teadmine, tegutsemine viib edasi. Mida endast välja anname, seda endas kanname. Oleme tõesed kui räägime oma tõde. Meie kõigi reaalsuses on kõik võimalik, kõik eksisteerib. Seda mida me näinud pole, ei tähenda seda, et seda olemas pole. Me oleme sinuga, me oleme temaga, me oleme maakese emaga.

Olles südames, olles kohal, oleme uues reaalsuses. Iga hetk on see võimalik, luba sellel võimalusel avalduda. Keegi teine peale sinu seda sinu eest ei ära tee aga me aitame üksteist ja me tunneme üksteist. Me saame kokku ja me oleme koos, selles ühises eluloos.
 
Tänu ja armastusega,
Hingetee
 
< EELMISELE LEHELE

Saame kokku PDF