loodus inimesed muru tüdruk käed lilled rohelised silmad juuksed maa
Tervis

Loodus inimesed

Kas me näeme loodust elavana, sõbrana ja oleme talle toeks ning hoolime temast nagu EMA hoolib oma tütrest, oma pojast? Kogu loodus on elav, loodus on veel enam.

Kui taimed oleks meie nägu ja käituks me sarnaselt, kas siis oleksime rohkem sõbralikud ka temaga ja meie maakese emaga?

Loodustunnetus on enese tunnetuse tunnetus. Vaatame tõele näkku ja tunnistame, et me oleme looduse osa. Osa sellest suurest, osa sellest imelisest loodu loodust.

Seda imelist loodut loome me lisaks minana ka grupina, riigina, maailmana, universumina. Taipame ja tõuseme ühiselt. Teeme seda vastandumiseta, võttes kõik omaks, nagu antud hetke situatsioonis ta igaühes on.

Saame võtta ka vastandumise omaks, võtame kõik omaks ja oleme ise kohal, oleme südame kohal, et tervikuna koos sageduses tõusta. Teeme seda kohe, nüüd kohe. Tean, et sina ja mina oskame ja teame kuidas seda teha, äratame ta nüüd taas.

Suudame näha igat inimest ja kogu elavat loodust enda osana, osana tervest tervikust.

Laseme lahti eraldatuse illusioonist. Laseme lahti kõik arusaamad, ka kes me antud momendil oleme. Me oleme, kes me usume, et me oleme.

Oleme valgus ja heli, oleme vesi ja tuli, oleme elav loodus, oleme loodus inimesed, oleme üks tervik.

 
Tänu ja armastusega,
Hingetee
 

Kuidas mets inimesi tervendab
Kuidas puud räägivad

 
< EELMISELE LEHELE

Loodus inimesed PDF