Sisemine maailm meie jääme mediteeriv mees päikeseloojand kalju meri
Tervis

Sisemine maailm

Muutuvad situatsioonid ja muutub aeg aga meie oleme, meie jääme. Sündides loodi meile keha aga meie hing oli kehastuseks juba eelnevalt valmis. Keha on vahend uute kogemuste nägemiseks, kuulmiseks, tundmiseks, kogu elava kogemiseks. Oleme loodud üksteist toetama, aitama, kaitsma, väestama aga päris edusammud teeb meist igaüks omale sobival ajal ise kui me selleks parasjagu valmis oleme.

Just enda sisemist maailma tundma õppides elavneb sisemine ja tärkab algallika tarkus mis meis alati on. Igatsedes armastust võiksime endas ära tunda selle piiritu armastuse. Julgeme olla iseendaga vaikuses, julgeme olla armastus ise. Meis on tühjus, meis on armastus, meis on kõik see mis siia maailma loodud, meis kõigis on see mis siia luuakse. Oleme loojad, loome loomingu milles on küllust, soojust, väge ja armastust. Oleme hingega asja juures, oleme südames. Meil on aega aga ärme raiska hetkegi.

Meie sisemised maailmad sisaldavad välist. Me ei saa muuta välist maailma väljast, töötavad sisemised muutused mis mõjutavad välist. Oleme suurtes muutustes, igaüks omal tasandil. Enda sisemisega oleme alati kontaktis aga suudame teda märgata jäädes rahulikuks, olles enese vaikuses. See tunne tuleb seest ja välises maailmas me teda ei leia. Lubame meil endil olla, laseme endil seda kõike kogeda ja olla ühenduses meie tõelise olemusega.

Oleme ürgalgete elementidega ühenduses, oleme armastusega üle valatud, oleme väekamatest väekamad, ainult tunnetagem seda igas hetkes õed ja vennad kallid.

 
Tänu ja armastusega,
Hingetee
 
< EELMISELE LEHELE

Sisemine maailm PDF